Ã–VRIGT / Mattor / Kelim 6961450

nr 696 1450

Kelim

2st ihopsydda delar, Anatol, tidigt 1900-tal

Kondition: skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

700 kr

måndag 9 maj 2011
kl 17:48:28

9/5 17:13:29 1      Vinnande bud